2025. augusztus 14., csütörtök
Ma: Marcell, Celesztina Holnap: Mária, Alfréd
közélet
Színesdiplomások

Nem csupán azoknak a munkáját ismerték el szerdán itt Oroszlányon, akik egy életet végigdolgoztak, hanem azokat is jó szívvel köszöntötték, akik előtt ott áll még az egész élet. Arany diplomát kaptak: Farnadi Lászlóné és Szeghalmi Ferencné. Gyémánt diplomások: Kovács Illésné, Nagy Józsefné, Mente Ferencné, Pajor Sándorné, Rabazzi Stepancsics Gusztáv. Pályakezdő pedagógusok: Pesti Viktória (Bakfark AMI), Ramberger Szilvia, Rózsa-Budaházy Zsuzsanna, Markocsiné Vislóczki Rozália (Benedek iskola), Áncsák Lilla (József Attila Általános Iskola), Horn Imréné Virizlai Krisztina Lívia (Kecskédi Általános Iskola), Karácsony Viktória (Óvoda)


[1 hónapja]
A Jólélek táborban a gyerekek nap mint nap új kreatív technikákat próbálhatnak ki, miközben relaxációs és önismereti gyakorlatokon is részt vesznek.
szerző: ovtv | bővebben...
Összes hír...

Népszerű hírek

Szenzációs szarkofág-lelet Környe határában! (51651)
FRISSÍTVE! Pénteken délután fordított ki az eke egy töredéket a római kőkoporsóból, melybe vélhetően 1700 éve temettek egy nőt
Óriási római erődöt tárnak fel a szomszédos Környén (35367)
A Magyar Nemzeti Múzeum, a pécsi és debreceni egyetem, a miskolci múzeum, Kuny Domokos Múzeum közös projektje az idei feltárás.
Tűzoltóink szupergyorsak – miért "késhetnek" mégis egy tűzesetnél? (33948)
A riasztási rendszer működésének tanulságai egy mopedautó porrá égése kapcsán. A válasz 360-441?
Vérre menő vita volt (33524)
Egy vita hevében életét vesztette egy 21 éves tatabányai férfi.
Lélekmelengető (33511)
Kabátok lógnak a főtéren, meleg sálak, sapkák várják mellettük gazdájukat.

Elérhetőségeink

Oroszlányi Médiacentrum
2840 Oroszlány, Bánki Donát utca 2/J.

Oroszlányi Városi Televízió
2840 Oroszlány, Bánki Donát utca 2/J.
Telefon: +36 (34) 748-778
info@oroszlanyivtv.hu
facebook.com/oroszlanyivtv